Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

GTA

GTA 2

Grand Theft Auto 2 má už nejaké roky za sebou ale ešte stále sú ľudia, ktorí sú skalnými fanúšikmi tohto GTA (ako napríklad ja ;)). Aby gta.cz bolo kompletné, rozhodol som sa napísať túto recenziu.
 
V krátkosti – GTA 2 vyšlo v roku 1998. V GTA 2 sa hralo ešte v 2D grafike, pri pohľade zhora. Hlavným hrdinom bol Claude Speed, ktorý pracuje pre niekoľko gangov o ktorých si povieme o chvíľu. Výhodou je, že tu je málo polície a maximálne sa po vás rozbehne S.W.A.T. team.

  

SORRY ZA TU SLOVENŠTINU

DOWNLOAD : ZDE

Žádné komentáře
 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší