Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

Adventury

screenshot #1 ze hry MosesVloženo:1.12.2007
Velikost: ???
Formát: FlashMoses je adventura ve které máte za úkol dopravit Mojžíšův oheň do zdárného cíle. K tomu Vám jako vždy pomůže výběr předmětů a jejich vhodné využití.
screenshot #1 ze hry One Off
Vloženo:1.12.2007
Velikost: ???
Formát: Flash
Ovládání: myšíVe hře One Off je hráčovým úkolem dostat motorku ven z garáže. Za pomoci různých předmětů a jejich správného využití musí získat číselný kód kterým se otvírají vrata garáže, čímž je splněn cíl hry.
screenshot #1 ze hry Dona room 2 Vloženo:1.12.2007
Velikost: ???
Formát: Flash
Ovládání: myšíDalší dobrodružná hra, tentokrát s názvem Dona room 2, kde je Vaším úkolem vyřešit záhadu v kuchyni. Opět sbíráte různé předměty, které Vám dopomohou hlavolam vyřešit.
 screenshot #2 ze hry GrowKategorie: Adventury
Vloženo:1.12.2007
Velikost: ???
Formát: Flash
Ovládání: myšíPokuste se složit celou planetu postupným výběrem různých předmětů. Velice záleží na zvoleném postupu, kterou z věcí uložíte jako první a které budou následovat.
screenshot #1 ze hry SimpsonoviKategorie: Adventury
Vloženo:1.12.2007
Velikost: ???
Formát: Flash
Ovládání: myší


Kdo by neznal tuto povedenou americkou rodinku. Ve hře Simpsonovi máte možnost prošmejdit jejich dům a plnit různé úkoly. Zajímavá adventura která zaujme nejen příznivce tohoto animovaného seriálu.


Submachine

Kategorie: Adventury
Vloženo: 28.10.2007
Velikost: 1.42 MB
Formát: Flash
Ovládání: myší

Kategorie: Adventury
Vloženo: 28.10.2007
Velikost: 1.27 MB
Formát: Flash
Ovládání: šipky, mezerník
 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší