Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

Adventury

Nejlepší
Fate by numbers
Šéfka detektivní kanceláře se zapletla do nepěkného zločinu, kterému je třeba přijít na kloub. To vše v atmosferickém černobílém světě, který navíc v mnoha momentech připomíná hraný film. Bezkonkurenčně jedna z nejlepších adventur poslední doby!
 
Fate by numbers DoFate by numbers wnload BIG verze - torrent(1.2 GB) | HTTP mirror
SMALL verze - torrent(752 MB) | HTTP mirror

http://plnehry.idnes.cz/obrazek/mlicnak1.jpg Není tomu tak dávno, co jsme doslova šokovali širokou čtenářskou obec a přinesli vám plnou verzi klasického českého dungeonu Prokletí Eridenu. Záhy jsme se stali oficiálními vydavateli dvou úspěšných českých freewarových her Berušky a Dáma, které mezi hráči sklidily skutečně nevídaný úspěch. A nyní se nám podařilo téměř nemožné - opět překračujeme svůj vlastní stín a přinášíme další plnou verzi hry. Ale jaké! Skvělého Agenta Mlíčňáka s českým překladem Andreje Anastasova...
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/beneath_scrm05.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Atmosférická adventure z originálního sci-fi prostředí od autorů Broken Swordů, považovaná za klasiku svého žánru, v CD verzi s hudbou a dabingem, a přitom zcela zdarma? Ano, je to neuvěřitelné, ale je to tak...
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/facade_scrm03.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Façade je na první pohled nenápadný, ale veledůležitý projekt. Adventura, která se hraje pokaždé jinak, s úplně novým přístupem k vyprávění příběhu a vynikající AI nehráčských postav. Revoluční hra, jež možná otevírá cestu úplně novému směru. Necháte si ji ujít?
Fate by numbers Šéfka detektivní kanceláře se zapletla do nepěkného zločinu, kterému je třeba přijít na kloub. To vše v atmosferickém černobílém světě, který navíc v mnoha momentech připomíná hraný film. Bezkonkurenčně jedna z nejlepších adventur poslední doby!Fate by numbers
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/nmrtvemesto_scrm02.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Mrtvé město je premiérovým titulem týmu Nihilis. Jedná se o perfektní 3D adventuru v enginu WME, která disponuje strhujícím dějem, temnou atmosférou a precizním audiovizuálním zpracováním. Pomstí se hlavní hrdina po propuštění z psychiatrické léčebny vrahům své dívky?
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/penumbra1s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Skvělá hororová adventura, která vás bude děsit na každém kroku. Přesvědčivě působí i díky vynikající grafice. Autoři v současnosti na stejném enginu vytváří stejnojmennou komerční hru.
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/sammax2a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Právě dnes máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si plnou verzi jedné ze série adventur doslova prošpikované humorem. V plně 3D prostředí budeme bádat po tajemství zahalující amerického prezidenta.
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/worldw3a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Kdybychom se v období kolem sametové revoluce dočkali 3. světové války, jak by probíhala a dopadla? Na tyto a mnohé další otázky vám odpoví adept na nejlepší českou adventuru za letošní rok - netrpělivě očekávaná World War 1990.
 Varování: hra není vhodná pro děti a slabší povahy.
Život není krásný 7 Jedna z nejočekávanějších her poslední doby je tady. Co dalšího nám nabídne sedmé pokračování kontroverzní adventurní série Život není krásný? Pokračuje série ve vzestupné kvalitě? Dozvíte se v recenzi. Nevhodné pro děti a slabší povahy.
 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší