Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

Akční

Nejlepší

CellFactor: Revolution

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/cellfactor1a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

 

Download BonusWeb.cz (859 MB) | mirror

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/actioncube3a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Pomyslný trůn freeware akční her je poměrně silnými útoky dobíjen nově se objevující hrou jménem Actioncube. Postavena na důvěrně známém enginu nabízí neodolatelnou zábavu, která vás připoutá a hned tak nepustí.

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/alienarena2a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Adrenalin, futuristické zbraně a kopa nepřátel. Tak by se dala stručně charakterizovat hra Alien Arena 2006, která se až nápadně podobá komerční sérii Unreal Tournament. Dosahuje alespoň částečně její kvality?

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/aa20071a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Pamatujete na vydařenou Alien Arena 2006? Dnes nabízená multiplayerová akce je její vylepšenou verzí nabízející zajímavé herní módy, spoustu botů a hlavně celou řádku hratelných map jak s single tak i multiplayeru - to vše ve výtečné grafice.

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/atomicbutcher3s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Čistá akce, prezentovaná úchylným, zvráceným řezníkem, který kosí nemilosrdně vše, co mu přijde do cesty. Po výbuchu jadernách hlavic se totiž musí pěkně ohánět, aby si obstaral nějaké čerstvé maso. Krvavá a absurdní, ale nesmírně zábavná střílečka.

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/bechtor1s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Vítězná akční hra z letošního ročníku Becherovka Game se představuje. Povedená letecká střílečka je variací na známého Raptora. V kokpitu svého letounu musíte postupně osvobodit Zemi od nepřátelské rasy Zorgonů. Chytlavou hratelnost doprovází také adekvátní 3D zpracování.

 

 

 

 

Bounty Hunter V případě, že jste fanouškem Hvězdných válek, neměli byste minout tuto 3D akční hru ze zahraničí. Ta vás postaví do role Bounty Huntera a přinutí vás probíjet se desítkami rozmanitých nepřátel.

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/cellfactor1a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Od profesionálního vývojového týmu k nám dorazila zajímavá akční hra s velkým důrazem na fyziku a interakci s okolím. Chopte se zbraně či využijte některý z psychických útoků, vyrážíme do boje!

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/gordon2a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Nezapomenutelný Gordon Freeman se vrací na naše obrazovky, jak v podání Half Lifu 2, jehož bychom měli co nevidět spatřit v obchodech, tak v podání dnešní dvojrozměrné akce o velikosti téměř 40 MB. Nejlepší však je, že to vše je zcela zdarma a jak po našem detailním rozboru Gordon dopadl, se dočtete v recenzi.

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/crimelife2a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Stejně jako ve známé sérii Grand Theft Auto, i zde se převlečete do kůže obávaného kriminálníka, který má obzvláště velkou oblibu ve vraždění nevinných chodců. Jak dlouho zvládnete utíkat policii?

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/deadlystars2a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Zkoušeli jste někdy českou akční hru Jets'n Guns, která je regulérím shareware projektem? Pak vězte, že kvalitativně jí dnešnéí střílečka dáchá na záda a to především díky návykové hratelnosti.

 

 

 

 

Fear combat

Že by jen necelý rok stará komerční gameska zabrousila do sfér freewaru, to se hned tak nevidí a tak je třeba natolik jedinečnému kousku jakým F.E.A.R. Combat bezpochyby je věnovat patřičnou pozornost. Nač ještě čekáte, stahujte zdarma multiplayer část této profesionální akční hry!

 

 

 

 

Far CryOpravdu nečekaný dárek vám podsouváme k začátku nového školního roku. Perfektní jen tři roky stará profesionální akční hra je nyní vydána ke stažení zcela zdarma. Nečekejte na nic a okamžitě stahujte!
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/agile_1gameover4a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Technologie Quaka 3 obalená do pěkné grafiky s přitažlivou ale nesmlouvavou hlavní hrdinkou, jíž propůjčila hlas hvězdná Lucy Liu. Ptáte se, s kým že to dnes máme tu čest? S výtečnou 3D akcí nazvanou Game Over.

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/sonichq2s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Ježci vyzbrojeni raketometem, brokovnicí nebo dokonce railgunem v zápase na život a na smrt. Nelítostný a brutální boj, ve kterém není o krev nouze. Deathmatch, po kterém se bodlinatí hmyzožravci odreagovávají zabíjením ovcí. To vše na vás čeká v této podivné ruské hře.

 

 

 

 

H&DPrvní česká AAA+ hra, která si získala celosvětovou popularitu a "udělala" úspěch Vochozkových Illusion Softworks je již nějakou dobu k mání zcela zdarma. A vynechat ji v nostalgickém týdnu by bylo pořádným faux-pas…

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/neocron1a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Znáte komerční MMORPG Neocron, oblíbené zejména v zahraničí? Ať je vaše odpověď kladná či nikoliv, rozhodně nelze jinak než doporučit tuto chytlavou akční střílečku na motivy tohoto komerčního dílka.

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/paintball21s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Při hraní Paintball 2 nebude stříkat krev a zabíjení nepřátel bude poměrně poklidné. To se však vůbec nevylučuje s výbornou hratelností a grafikou. Neváhejte číst recenzi.

 

 

 

 

Plane Arcade


Očekávaný letecký simulátor slovenských 3D Games je konečně tady. Splnil všechna očekávání, jež jsme do něj vkládali? Nebudu vás dlouho napínat - SPLNIL! Nevěříte? Pak čtěte dále a posuďte sami.

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/roomwar_scrm01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Freewarová 3D střílečka ve stylu Incoming či Terminal Velocity? Room War se těmto klasikám svým pojetím, dynamikou i zábavností značně blíží. Neláká vás vyzkoušet, jak dlouho udržíte bránit svůj počítač před nálety emzáků?

 

 

 

 

Řež

 

Tým Albisoft definitivně dokončil a dnes ve spolupráci s herním serverem BonusWeb vydává zcela kompletní finální verzi své očekávané FPS Řež. Ta dostála svému názvu a je dynamickou, rychlou řežbou ve skvělém audiovizuálním provedení.

 

 

 

 

Sauerbraten Znáte střílečku Cube? Patří k těm nejlepším 3D akcím, jež jsou zdarma, a nyní tu máme její druhou verzi. Nabízí spoustu map, klasický deatchmatch, velké množství nepřátel a výbornou akci během které odpustíte autorům některé chybky a nedostatky. Připravte si brokovnici, čerti vylézají...

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/seaofchaos_scrm02.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Sea of Chaos, jeden z nejnovějších projektů studentů fakulty DigiPen, je fantastická námořní akce. V roli piráta i obchodníka zažijí hráči spoustu velkolepých bitev. Chytrý herní systém navíc doplňuje výtečné audiovizuální zpracování.

 

 

 

 

Snowy Joe

 

V případě, že byste žili v iglů na severním p´´olu., také byste asi těžko očekávali, že se k vám jednoho dne vydá zloděj zahalený v černé kápi a ukradne všechny vánoční dárky. A přesto se to stalo a za to jej čeká koulovací pomsta...

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/spacechicken2s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Reklamní hra nemusí být nuda. Reklamní hra může být inovativní. Reklamní hra může mít dokonalou grafiku. Reklamní hra může zazářit i na napěchovaném poli vesmírných stříleček. Space Chicken jsou reklamní hrou, která všechna předešlá "mohou" a "nemusí" považují za pravidlo.

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/sundaypanzers1s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Kamera zabírá podivně zmalovaný kopec, který je pokryt ze žlutými a zelenými čtverci. Tu odplouvá do dáli, aby měl divák perfektní výhled na zlověstnou siluetu, nápadně připomínající krabici od mléka. Pásy se dávají do pohybu, hlaveň je namířena na nevinnou kravičku, vše je připraveno ke strhující bitvě…

 

 

 

 

tremulous2
Alieni a lidé. Dva odvěcí nepřátelé. Znovu se setkávají, tentokráte v akční multiplayerové řeži, která šikovně pracuje s RTS prvky. Zvolte stranu a pusťte se do víru boje, na který se jen tak nezapomíná.

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/warrock1s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Někdy se freeware přímo nacpe mezi komerční hry a dokáže udělat pořádný rozruch. WarRock je toho jasným důkazem, multiplayerová střílečka s parádní hratelností vás zarazí do židle a jen tak se z ní nezvednete!

 

 

 

 

WarmongerDalší profesionální tým se podílel na vývoji zajímavě vypadající hry, která je šířena zcela zdarma. V případě Warmongeru je příběh zasazen do roku 2029, kde budem ničit nepřátelský tým v jednom ze dvou módů.

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/wolfenemterritory3s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Vynikající akční záležitost, která po celou dobu dopřává vynikající akční zážitky opřené o taktickou souhru. Jestliže prahnete po něčem adrenalinovém, máte nyní příležitost svoji tužbu kvalitně zažehnat.

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/ww2rescue2s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Druhá světová válka je největším konfliktem všech dob. Na druhou stranu se stala inspirací pro jedny z nejlepších her současnosti. Jmenujme např. Medal of Honor, Call of Duty nebo na poli freeware právě WW2Rrescue.

 

 

 

 

 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší