Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

Akční

War Rock – freeware Battlefield? Proč ne!

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/warrock1s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Někdy se freeware přímo nacpe mezi komerční hry a dokáže udělat pořádný rozruch. WarRock je toho jasným důkazem, multiplayerová střílečka s parádní hratelností vás zarazí do židle a jen tak se z ní nezvednete!

 

 

 

 

HODNOCENÍ

9/10
NÁŘEZ

War RockJe to už pár dní, co se na internetu objevila multiplayerová řežba WarRock, která by jako z oka vypadla komerčnímu Battlefieldu. Avšak s tím rozdílem, že k tomu, abyste si jí zahráli, vám stačí pouze správná registrace a hodiny nerušeného hraní mohou začít. Porovnání s komerčním titulem by sice WarRock v některých směrech určitě nevyhrál, ale držme se při zemi a hlavně zakládejme na tom, že jde o freeware, který se už teď řadí mezi to nejlepší, co se v tomto oboru objevilo.

Po stisknutí níže uvedeného downloadu nečekejte na přímé stažení instalačky, ale připravte se na registraci. Ta může být neskutečným problémem pokud se nesmíříte s tím, že nebudete mít váš oblíbený nickname, protože je obsazený a desítky jeho alternativ taktéž. Zadáváte tedy vaše ID, pod nímž se přihlásíte do hry s příslušným heslem a ve hře budete vystupovat pod vybraným nicknamem. Příliš na jejich znění nedbejte, abyste se později nestyděli za mizivé výsledky, kterých můžete ze začátku dosáhnout v případě, že se budete hrnout mezi lepší hráče.

War RockPrincip hry je zasazen obdobně jako v Battlefieldu v obsazování nepřátelského území, po jehož přivlastnění jste vždy o krok blíže k vítězství. V praxi to vypadá tak, že pod nepřátelskou vlajkou vystřílíte každého, kdo nespadá do vašeho týmu, prostojíte chvíli na jeho místě a území je vaše. Mimo toho se ve hře ještě počítá počet úmrtí v každém týmu, což jasně určuje, že by nějaké hrdinství či jakékoliv šílené kousky měly jít stranou. Když už byla řeč o Battlefieldu, tak si autoři z Dream Execution dovolili převzít i volby před startem hry a při každém úmrtí. Čili výběr postavy a pozice, kde začnete. Válčení také nezůstává pouze u střetů vojáka s vojákem, ale třeba i tanku s vojákem. S každou postavou máte možnost nasednout do čehokoliv, co uvidíte a pořádně s tím zařádit (motorka nemá chybu). Mapy jsou navíc někdy přímo přizpůsobeny k tomu, abyste se mimo střelby věnovali spíše neskutečným kouskům s vehikly jako např. skoky s tanky nebo raději s motorkou. U většiny buněk tedy najdete šikmé rampy, které jsou tu pouze na jeden jediný účel a tím určitě není krytí před palbou nýbrž akrobatické kousky s vozidly. 

War RockGrafika od komerčního vzoru sice nepřišla, ale určitě se za ní WarRock nemusí nijak stydět. Na freeware si zaslouží určitě devět bodů z deseti. Kamera se občas zachová trochu pomaleji, ale ve hře stíháte vše, co je potřeba. Zbraní tu bohužel moc nenajdete (od akční hry jich přeci jen vždy čekáme více), ale berte v potaz, že jde o simulaci válečného prostředí, kde se najde vždy jen několik základních zbraní. Navíc sniper rifle je jasným řešením pro všechny talentovanější hráče, jenž dávají přednost nečekaným útokům ze střech budov či z nitra trosek, před přímým stykem s těžšími zbraněmi. Kdybych neznal žádnou alternativu z placených her, doporučil bych dnes recenzovanou střílečku opravdu každému hráči akčních her. I tak však přemýšlím nad tím, zda bych podobné dílo vydal jako freeware a věřím, že i vám to bude trochu vrtat hlavou. Buďme však rádi, že to máme gratis a doufejme, že se někdy společně potkáme na jedné z mnoha multiplayerových her v menu WarRocku. 


War Rock
Výrobce: Dream Execution
Status: freeware
Sys. požadavky: P1GHz, 256 MB RAM
Platforma: Windows
Homepage:  http://www.warrock.net/
Download BonusWeb.cz (184 MB) | mirror (nutná registrace)
Žádné komentáře
 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší