Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

Akční

Wolfenstein: Enemy Territory - neotřelá řežba

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/wolfenemterritory3s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Vynikající akční záležitost, která po celou dobu dopřává vynikající akční zážitky opřené o taktickou souhru. Jestliže prahnete po něčem adrenalinovém, máte nyní příležitost svoji tužbu kvalitně zažehnat.

 

 

 

 

HODNOCENÍ

9/10
NÁŘEZ

Wolfenstein: Enemy Territory Stařičký akční titul Return To Castle Wolfenstein zná mezi námi úplně každý, nemluvě o zarytých hráčích řádné FPS. Vývojáři z týmu Gray Matter odvedli na tehdejší dobu skutečně neuvěřitelnou práci, která si získala odezvy po celém světě. Jakmile ale velké hlučení kolem hry tak nějak utichlo a vrátilo se do normálních kolejí, začalo se kutit na novém přírůstku. Ten si vzali na svá bedra neméně zkušení tvůrci ze Splash Damage. Nový projekt nesl název Wolfenstein: Enemy Territory, přičemž svými proporcemi a kompletním rozložením měl sloužit jako vydatný addon. To se skutečně stalo a navíc se vydavatelská společnost Activision před časem rozhodla, že Enemy Territory nechá volně ke stažení široké veřejnosti hráčů.

A jelikož se jedná o věc tuze zajímavou, ani my bychom se jí neměli bránit a našim čtenářům její obsah nastínit v příjemném světle. Ono to ani jinak nejde. Volně stažitelný addon Wolfenstein: Enemy Territory nabízí k hraní dvě znepřátelené strany: k dispozici jsou americká a německá vojska. Každá ze stran má rozdílné nářadíčko, přičemž každý hráč si mezi všemi těmi zbraněmi vybere. Američané se vyznačují především legendárním Wolfenstein: Enemy Territorythompsonem, naopak u němců mnoho hráčů sahá po MP40. Abychom byli přesní, některé zbraně mají obě strany až na drobné detaily (použité granáty) stejné. Například takový chrlič tříštivých granátů. Kromě těchto plivátek není problém manipulovat s těžkým kulometem, plamenometem, výbušninou, minometem a dalšími.

K mání je několik slušně vytvořených map, jejíž proporce dávají každé straně několik výhodných míst a naopak. Některé z nich jsou protkány sítí podzemních chodeb, jiné se zase chvástají výškovými přestřelkami, které se tím tak stanou rozmanité a zábavné. Zapomenout nesmíme ani na různé herní módy. Kromě klasického deathmatche a teamdeathmatche je podle nás nejzajímavější ten, Wolfenstein: Enemy Territory u něhož je úkolem dojet s tankem z bodu A do bodu B. Nepřítel se logicky snaží opancéřované monstrum zničit všemi dostupnými prostředky. Čas od času se mu to povede, a tak nezbývá než přivolat zkušeného znalce oboru – opraváře. Wolfenstein: Enemy Territory totiž nabízí několik zdařilých povolání. Pokud se vám zamlouvá léčit spolubojovníky, staňte se zdravotníkem; máte-li chuť z povzdálí eliminovat soupeře, dejte se na ostřelovače; přejete si stát se řadovým vojákem, máte možnost. Bude-li vaše práce kolektivní, brzy se dočkáte prvního povýšení. Hodností je v Enemy Territory celá řada, přičemž díky těmto prvkům spolubojovník například ví, že se na vás může spolehnout, tudíž vám bude krýt záda a naváže s vámi úzký kontakt.

Wolfenstein: Enemy Territory nejde absolutně nic vytknout. Ohledy bereme samozřejmě na jeho stařičké datum vydání, nicméně i tak by nikdo neměl tento kousek podceňovat. Stačí se podívat na výpis serverů a aktivních hráčů. Mnozí z vás se budou divit, jaký zájem se o hru jeví.

Wolfenstein: Enemy Territory
Výrobce: Gray Matter
Status: freeware
Sys. požadavky: 400MHz, 128 MB RAM, 16MB gf.karta
Platforma: Win
Homepage:  domácí stránka
Download BonusWeb.cz (257.8 MB) | mirror
Žádné komentáře
 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší