Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

Logické

http://plnehry.idnes.cz/obrazek/fillets3_th.jpgJe tomu již pěkná řádka let, kdy byla vydána jedna z nejpovedenějších českých logických her všech dob jménem Fish Fillets. Nyní máte šanci tuto skvělou hru získat naprosto zadarmo. Sice není nejnovější, ale to jí na kvalitě nijak neubírá, ba naopak – rozhodnete-li si ji stáhnout, získáte zábavu na dlouhé desítky až stovky hodin!
http://plnehry.idnes.cz/obrazek/crisscross2-3_th.jpgBezmála dva roky uplynuly od vydání prvního dílu logické hry CrissCross, která mezi hráči zaznamenala nebývalý úspěch. Toto „Scrabble po česku“ má nyní pokračování. Chcete vědět, jak druhý díl dopadl? Naváže na úspěchy svého předchůdce? To vše se dozvíte v naší recenzi.
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/icebr1a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Takřka bezkonkurenční logická hra na blížící se Vánoční svátky. Neskutečný počet levelům, dobře nastavená obtížnost a hlavně jednoduché principy, které v praxi ukazují neskonale zábavné. Ostatně vyzkoušejte sami.
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/t13duchu3s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Rádi si trénujete mozkové závity? Potřebujete zabít (hodně) dlouhou chvíli? Pak můžete zkusit hru Třináct duchů od Gemtree. Zklamáni určitě nebudete.
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/gmahjong1a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Znáte stařičkou a opravdu zajímavou logickou hříčku Mahjong, která je v poslední době stále populárnější i ve své virtuální podobě? Jestliže podobným hrám holdujete jistě vás osloví i ta dnešní, která je jedním z nejlepších PC přepracování a navíc zcela zadarmo.
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/dispecerr_scrm03.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/dispecerr_scrm02.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Jasný vítěz BonusWeb Game Competition, logická hra Dispečer, nabízí originální princip a výtečné provedení. Ve 25 úrovních jde především o to vyprostit vybraný autobus ze sevření ostatních Karos v nepříliš prostorném depu. Návyková záležitost!
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/fauxpa2s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Kvalitní logická hra, která letos zvítězila v Becherovka Game 2006 v kategorii logických her, je tady. Jmenuje se Faux Pa a je to jakýsi klon všem jistě známých games Quadrax a Fish Fillets. Pojďte se na ní podívat.
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/stopclock_scrm01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Hrát si s časem nikdy nebylo zábavnější, než ve skvělém logickém rychlíku Stop Clock Drop. Originální variace na Lines, Tetris a jim podobné chytí a nepustí. Bez nějakého přehánění, tohle je horký kandidát na logickou hru roku.
 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší