Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

Simulátory

Nejlepší
Trackmania Nations - parádní formule
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/trackmanianations1s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

 

 

Download BonusWeb.cz (265 MB) | mirror

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/foodforce3s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Charitativní hra OSN vám nenásilnou formou představí její potravinový program. V šesti rozličných misích si zalétáte vrtulníkem, postavíte fungující ekonomiku, budete vyjednávat s povstalci či sestavovat vhodný nutriční jídelníček. To vše v profesionálním zpracování.
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/airblast2s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Vítěz PGD Competition 2005 představuje naprostou špičku, jakou lze v kategorii freeware her dosáhnout. Precizní a profesionální zpracování ruku v ruce se skvělou hratelností dělá z AirBlast unikát nejen na poli simulátorů.
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/billiard_simulator1s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Máte rádi biliár? Dnes tu jeden máme. Je česky, má výbornou 3D grafiku, chytlavou hudbu od skupiny In the Pocket a hlavně se hezky hraje. A co mu tedy schází k dokonalosti? Nu, museli bychom dlouze hledat...
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/bmwm31a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Ze stáje profesionálního komerčního týmu se k nám dostala perfektně vypadající 3D hra primárně určená jako reklama na BMW M3 Coupé. To pro nás ale znamená jen rozsáhlý singleplayer a multiplayer s reálným fyzikálním modelem.

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/citruscity2a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Máte rádi The Sims či obecně simulace života? Čeští InputWish pro vás jednu takovou online hru připravili, přičemž důraz je zde kladen především na balení kluků/holek, rozšiřování osobních vztahů ap. To vše v příjemné grafice a s chytlavou hratelností.
Posledni komentare
12.05.2009 18:57:21: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/flightgear1s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Špičkový letecký simulátor, který se svými kvalitami lehce vyrovná i komerčním projektům. Díky licenci open-source na vás čeká nejen řada přídavků, ale i vlastních letadel: od Concorde, přes válečné letouny, až po helikoptéry. Přejeme příjemný let...

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/gta_scrm03.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Na závěr týdne věnovaného slavným hrám minulosti tu máme opravdovou lahůdku. Kdo by neznal GTA, první díl jedné z nejslavnějších, nejprodávanějších a přitom nejlepších herních sérií vůbec? Nyní si ho můžete zkusit zcela zdarma!

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/gta2-2a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.My vám nyní dodatečně nabízíme dárek vskutku královský – plnou verzi kontroverzní hry Grand Theft Auto 2. Nabijte si brokovnici, ukradněte auto, vír velkoměsta vás očekává!

 

 

 

 

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/privateer1s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Představte si hru, kde máte téměř neomezené možnosti. Neříkám, že Privateer tato kritéria splňuje, každopádně je zatraceně blízko!
http://plnehry.idnes.cz/obrazek/racer_cz1a.jpgJednu freewarovku s názvem Racer jsme vám již v minulosti přinesli, ovšem ta svojí kvalitou nešahá té dnešní ani po kotníky. A říká se mi o to líp, že právě představovaný titul pochází z dílny českých vývojářů - od vývojářů z Hippo Games. Racer se vám bude líbit, za to ručím!
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/Conquerors_scrm1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Zajímá vás, jak vypadá pod naším drobnohledem vítěz Becherovka Game 2005 a zřejmý adept na nejlepší freeware hru roku? Pakliže ano, čtěte naši recenzi tohoto skvělého slovenského simulátoru vesmíru.
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/trackmanianations1s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Rychlé formule na šílených tratích připomínajících horskou dráhu. Tak nějak všichni známe simulátor Trackmania, určený hlavně pro multiplayer po síti či internetu. Jste-li herně založeni na podobných dílech, dnes rozhodně neváhejte.
Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/vdrift1s.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Usedněte do silného sporťáku a staňte se králem silnic. Výběr z mnoha aut a tratí, parádní grafika, výborné ovládání auta a především skvělý pocit z ježdění. To je VDrift.
 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší