Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

Simulátory

Citrus City - české The Sims zdarma (ONLINE)

Obrázek “http://plnehry.idnes.cz/obrazek/citruscity2a.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Máte rádi The Sims či obecně simulace života? Čeští InputWish pro vás jednu takovou online hru připravili, přičemž důraz je zde kladen především na balení kluků/holek, rozšiřování osobních vztahů ap. To vše v příjemné grafice a s chytlavou hratelností.
Český nezávislý tým Input Wish zahájil svou hvězdnou dráhu skrze českou nezávislou scénu na první pohled nenápadně, a sice odesláním soutěžního dílka do Becherovka Game, kterou s přehledem vyhráli. První nabídky na sebe nenechaly dlouho čekat a my se tak po prvním Pilsner Urquell Golfu můžeme těšit z onlinového Citrus City, jež vzniklo za podpory Fernet Stock Citrus. Jaká tato hra je?

Dost možná si hned na úvod kladete otázku „Proč proboha cpeme onlinovou flashovku mezi klasické recenze?“. Odpověď je pak opravdu nasnadě – Citrus City nejen že pochází z českých luhů a hájů, navíc nás přesvědčil svou kvalitou a dostal celkovou hratelností. Citrus City

Citrus City bude výzvou především pro milovníky The Sims a podobných simulací života, kterých je ostatně na freeware scéně poskrovnu. Klasicky zahajujete svou pouť virtuálním životem tvorbou postavy. Vybrat si můžete pohlaví, dále styl účesu, barvu, oblečení, boty doplňky ap. Já pochopitelně sáhla po možnosti virtuální slečny z níž se následně vyklubala dlouhovlasá blondýnka oděná v úsporné minisukni, jež byla následně převezena do samotného Citrus City. Jak už to tak ale bývá, když se někam nastěhujete zpravidla nemáte žádné známé, práci a v případě mé postavy dokonce ani byt. Těch je na výběr hned několik, přičemž změnu poznáte zpočátku především ve výši nájmu a dokud nezačnete pořádně vydělávat, není od věci s obdrženými penězi zacházet opatrně. Citrus City

Vaše vytvořené alter ego prožívá takřka všechny slasti a strasti dospělého života. Poté co mu tedy pomůžete s hledáním bytu je na řadě začít chodit do pořádné práce, což vám zajistí pravidelné týdenní výplaty a s tím spojené peníze na nájem, jídlo a pochopitelně také volný čas. Ten je možno trávit v některém z městských nočních podniků, v parku nebo třeba v kině. Každé z vyjmenovaných míst je pak jakousi křižovatkou mladých lidí a tím se dostáváme ke stěžejní části této hry a tou jsou vztahy. Jednoduchým průzkumem či překvapivě svůdným tancem v některém z podniků totiž můžete upoutat pozornost druhého pohlaví, následně si vybrat svého favorita a dát se s ním do řeči, postupně přecházet v lehký flirt, po čemž budou následovat první letmé dotyky, polibky a třeba také láska. To vše ale stojí velké množství dřiny a času, během něhož musíte nabytý vztah udržovat a v případě, že tak neučiníte, můžete jednoduše o nabytého kamaráda zase přijít. Citrus City

Vedle emotivních potřeb bude váš chlapec či dívka vyžadovat i klasickou základní péči v podobě jídla, hygieny, spánku. Většinu z tohoto můžete provozovat třeba i v parku, kde je možno ulehnout na lavičku či relaxačně krmit kachny. Nejlépe se ale vyspíte, umyjete a odpočinete v teple vlastního domova, do něhož se budete den co den po práci uchylovat a třeba si i do něj zvát své případné úlovky.

Celkově musím říct, že mě Citrus City opravdu mile překvapil. Díky celé řadě možností a celkové propracovanosti se jedná o dlouhodobou záležitost, která k obrazovkám dokáže připoutat nejednoho milovníka simulací života. Autoři hru také vybavili výborným grafickým kabátkem a zvukovou kulisou, kterou si prostě zamilujete. Navíc do 10.11 probíhá soutěž o lákavé ceny jako je Nintendo DS či iPod pro ty nejúspěšnější virtuální postavičky. Více informací zde. Snad jedinou nevýhodu hry spatřuji v nutnosti internetového připojení a nemožnosti hraní hry v offlinu, ačkoliv to by už v dnešní době, kdy má trvalé připojení doma celá řada domácnosti nemusel být až takový problém.

pozn. Než se pustíte do hry je třeba se na níže uvedené stránce zaregistrovat.

Citrus City
Výrobce: InputWish
Status: freeware
Sys. požadavky: P400MHz, 64 MB RAM
Platforma: Windows
Homepage:  homepage
Download hraj online!
Poslední komentáře
12.05.2009 18:57:21: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší