Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

Sportovní

Rad Challenge 07 - perfektní závody horských kol

Rad Challenge...jestliže se cyklistika řadí k vašim oblíbeným sportům neměli byste za žádnou cenu minout propracovaný sportovní simulátor, jež v co možná nejrealističtější míře zpracovává závody horských kol v terénu. Navíc s jedinečnou možností poměřit síly s hráči celého světa.
Jestliže by se mě nekdo včera zeptal na otázku, jaká freeware hra mi doposud nepřišla pod ruky a přesto bych si ji se strašnou chutí zahrála, nejspíše bych po nějakou dobu zamyšleně mlčela, aby ze mě vypadlo jen prosté „Nevím“. Jen co jsem ale poprvé spustila Rad Challenge bylo mi okamžitě jasné, že tohle je přesně to, co jsem ve své sbírce freeware klenotů postrádala.

Vzhledem k tomu že mi cyklistika jako sport je vedle snowboardingu asi nejblíže, je pro mě simulátor závodů na horským kolem doslova splněným snem. A připojíte-li si k tomu takřka profesionální zpracování, zamilujete se do této sportovní hry jistě stejně jako já na první pohled. Rad Challenge

Základní verze Rad Challenge nabízí jednoduchý trénink s mnoha omezeními, která však zmizí ve chvíli, kdy se přímo ze hry zaregistrujete přes internet na server, vytvoříte si vlastní přezdívku, nastavíte typ jezdce (bohužel přítomna pouze volba pohlaví) a následně se vydáte na trať v kvalifikaci na čas. Tu jedete na prozatím jediné přístupné trati, která je ale naštěstí dostatečně dlouhá a variabilní, díky čemuž vám vystačí na poměrně slušnou dobu. Ostré zatáčky střídají dlouhé rovinky, menší zatáčky a následné pasáže vedoucí do kopce. Navíc není Rad Challenge žádnou ubohou arkádovkou a vybrat některé zatáčky nebude leckdy vůbec žádná sranda. Minimálně ze začátku vám bude nějakou dobu trvat než přijdete na vhodnou strategii, která je vyžadována nejen pro hladké ale i co nejrychlejší projetí tratí. Rad Challenge

Pro větší realismus autoři do hry zakomponovali alespoň jednoduché kolize, k nimž dochází při nešikovném zvládnutí dopadu po skoku či po narazení do překážky jíž je nejčastěji hrazení okolo cesty či třeba kameny, které se občas přímo na dráze či v jejím nejbližším okolí objeví. Možná vás stejně jako mě překvapí rychlosti, jichž se budete čas od času dopouštět. Po lehkém tréninku jsem neměla problém na trati vytáhnout jízdu až přes 100 km/h, což zase realistický dojem sráží o něco dolů.

Velkou motivační jednotkou pro řadu virtuálních sportovců se nepochybně stane žebříček, který se vám otevře při snaze absolvovat kvalifikaci. Umístit se v něm ale na alespoň trochu slušném místě bude chtít desítky minut ne-li dokonce hodiny tréninku. Do hry jsou již zapojeny tisíce hráčů celého světa, jejichž časům se můžete jen stěží vyrovnat. Pro představu já osobně zajela nejlépe nějaký čas jež se rovnat 7000. místu v žebříčku. Díky slušně zvládnuté grafice, fyzice i poměrně slušnému chování vašeho horského kola ale věřím, že vás možná dlouhá cesta za dobrým časovým výsledkem bude neskonale bavit!

Rad Challenge 07
Výrobce: Seven Games
Status: freeware
Sys. požadavky: 800mhz , 128 MB RAM, 32MB gf.karta
Platforma: Win
Homepage:  není k dispozici
Download BonusWeb.cz (34 MB) | mirror
Žádné komentáře
 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší