Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

Sportovní

Ski Challenge 2007 - zase lyžařské Vánoce

Ski Challenge 2007Třetí díl nejlepšího simulátoru sjezdového lyžování je zde. K perfektní 3D grafice přibyla nová trať v Aarenu, možnost sestavovat závodní týmy ze svých kamarádu a řádka drobných úprav, díky kterým si nejspíš podrží své vyjímečné postavení i po celý příští rok.
Nepříjemná sportovní událost před dvěma lety - zrušení závodu světového poháru ve sjezdovém lyžovaní v rakouském Kitzbühelu, vedla paradoxně k vytvoření nejlepší freewarové variace sjezdového lyžování v současnosti. V zádech s veřejnoprávní televizí ORF vznikla série Ski Challenge, která se již třetím rokem uchází o vaši pozornost. V čem je letošní díl nový?

Již loni se z vyloženě offlinového zpracování stala hra s důležitým internetovým podhoubím. Také letos se musíte nejdříve zaregistrovat a postupně odjezdíte během mnoha týdnů (do února příštího roku) různé lokace, jež se postupně doinstalovávají v updatech. Ke čtyřem tratím (Gröden, Bormio, Wengen, Kitzbühel), přibyla letos další novinková: švédské Aare. Největší Ski Challenge 2007 změnou je ovšem tzv. SkiHütte. Jedná se o jakousi klanovou možnost, kdy si můžete sestavit celé závodní týmy ze svých kamarádů. V pravidlech se toho moc nezměnilo, opět absolvujete kvalifikaci a případně postoupíte do hlavního závodu. Pokud nemáte chuť nebo talent na poměřování sil se zahraničními borci, jistě oceníte některá vylepšení v tréninkové verzi. Týkají se tzv. "ducha", jenž vám zobrazuje ve formě stínového závodníka jízdu při nejlepším čase. Nově lze také sledovat jízdu nejlepšího kvalifikanta, svoji poslední nebo nejlepší jízdu. 

Ski Challenge 2007Také Ski Challenge 2007 nabízí věrné zpracování tratí, na nichž poznáte, jak odlišné jsou jednotlivé podniky seriálu. Rychlostně zaměřený Kitzbühel kontrastuje s technickým sjezdem v Bormiu atd. Při samotném hraní došlo k několika změnám v ovládání, které myslím byly ku prospěchu. Loňský díl přinesl novinku v podobě úpravě lyží, změny povrchu tratě, počasí atd. Tento systém a kombinování různých možností jistě hru obohatily, přesto jsem měl pocit, že nejsou právě vyvážené. Novinka přidává další arkádové prvky: získáte bodový koš, ve kterém si procentuálně můžete jednotlivé vlastnosti přerozdělit. Konečný výsledek je jediný: lépe se jezdí. Již jsem neměl pocit, že při některých nastaveních nemám šanci vybrat žádnou zatáčku, počet kláves sSki Challenge 2007e snížil, využívat tedy budete opět hlavně skoky. Opět nechybí reklamy, které jsou však hezky zakomponovány do hry, takže vlastně nijak nevyčnívají nad rámec reklam při sledování televizního přenosu.

Grafická stránka Ski Challenge je opět excelentní a optimalizovaná i pro slabší počítače (bez 3D karty se však neobejdete). Razantního vylepšení se dočkal i zvukový doprovod. Nový díl je tedy opět plný zlepšení a stále si zasluhuje zlatou medaili. Doufám, že stejně jako loni se najdete dostatek hráčů, kteří českými vlaječkami rozčísnou záplavu těch rakouských. 


Ski Challenge 2007
Výrobce: Greentube
Status: freeware
Sys. požadavky: P1GHZMHz, 256 MB RAM, 3D karta
Platforma: Windows
Homepage:  http://skichallenge.orf.at/sc07/
Download BonusWeb.cz (43 MB) | mirror
Žádné komentáře
 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší