Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

Sportovní

SkiChallenge 08 - návrat krále sjezdovek

SkiChallenge 08Již počtvrté si můžeme zahrát nejlepší simulátor sjezdového lyžování: SkiChallenge. Nová sezóna právě odstartovala, takže je ještě dostatek času natrénovat pro online závod. Jaké novinky letošní verze nabízí?
Ještě před pár roky jsme dychtivě očekávali každoroční vydání nových dílů sportovních arkád Yettisports. Tato série je ovšem mrtvá a oči sportovních fandů se proto upírají k jiné sportovní legendě: sérii SkiChallenge. Letošní díl je již čtvrtým v řadě a s každou sezónou mu propadá víc a víc hráčů. Pod záštitou rakouské veřejnoprávní televize a zkušených matadorů z Greentube se opět vydáme na reálné světové sjezdovky ze seriálu MS ve sjezdovém lyžování.


S plynoucím časem je SkiChallenge stále více komunitní záležitostí a svým způsobem jde o freewarový World of Warcraft ve sportovním světě. Bez hraní online hra ztrácí podstatnou část svého kouzla. Během několika měsíců jsou postupně otevírány nové tratě, které se do hry stahují, v přesných termínech probíhají kvalifikace a SkiChallenge 08následně bodované závody. Na oficiálních stránkách probíhají diskuze o různých technikách, bedlivě se zkoumají replay´s nejlepších závodníků, stáhnout si můžete i celé výukové lekce, hra má i své hráčské legendy.
Stojíme na počátku nové sezóny, a tak je prozatím k dispozici pouze jedna trať v Grödenu. Autoři bohužel porušili tradici, kdy se s každým dílem objevila nějaká novinková lokace. Tentokrát sáhli k podivnému kroku, kdy loňskou novou trať stáhli a nahradili ji dalším střediskem. Během sezóny se tak vydáme mimo Gröden do Bormia, Wengenu, Kitzbühelu a nově Val d'Isere. Hned po spuštění narazíme na jednu z těch pozitivních novinek: hra se spustí v testovacím režimu a sama nastaví nejvhodnější graSkiChallenge 08fické parametry pro daný počítač.


Ski Challenge 2008 na první pohled nenabízí žádná další převratná vylepšení. Pro "profesionálního" jezdce ovšem k jedné změně došlo: odstraněna byla tzv. Ruckeltechnik, která patřila spolu s alchymistickým nastavováním správné kombinace rychlosti, gripu a zatáčení lyží k ověřeným cestám za nejlepšími časy. Šlo o poměrně šílenou klávesovou techniku, kdy se na chvilku uvolňoval jezdec z vajíčka při zatáčení. Ve skutečnosti se tím dalo docílit I vteřinového zvýhodnění, což je u hry, kde rozhodují setiny, cenným ziskem. Legendárnímu hráči Skichallenge a "vynálezci" této techniky Chewbackovi to zjevně nevadí a v současnosti opět vede kvalifikaci.


Grafika opět patří ke špičce mezi freeware simulátory, ovšem nějaké znatelné změny nejsou patrny. Engine mi ovšem s každou verzí připadne SkiChallenge 08stabilnější a rychlejší. Příjemným zjištěním je i úbytek reklam a pozlátek v okolí tratě, které stejně jenom odpoutávaly pozornost. Také po hudební stránce se hra posunuje dál, na této úrovni bych ovšem čekal více než jen jeden ústřední song, obzvlášť když jej nahrávala vlastní hudební skupina.
SkiChallenge 08 rozhodně není žádnou převratnou verzí a oproti loňsku je zde minimum změn. Novinky především reagují na výsledky hráčů z předešlých let a snaží se zajistit rovnější podmínky při online závodění. Pokud jste ještě neměli možnost si SkiChalenge zahrát, určitě to napravte, protože i letos jde o jednu z nejpovedenějších sportovních arkád, které si můžete zdarma stáhnout.

 

In-game video:

 

SkiChallenge 2008
Výrobce: Greentube
Status: freeware
Sys. požadavky: CPU 2 GHZ, RAM 512 MB RAM, 12M MB graf. karta
Platforma: Windows
Homepage:  není k dispozici
Download BonusWeb.cz (38,7 MB) | mirror
Žádné komentáře
 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší