Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

SILENT HILL 4

Název hry SILENT HILL 4
Výrobce Konami
Vydavatel Konami
Distributor ČR CD Projekt
Datum vydání září 2004 (svět), začátek října (ČR)
Lokalizace manuál
Multiplayer ne
3D akcelerace ano

http://www.downloadsglobe.com/utorrent/untitled.bmpZDEtorrentHororová série Silent Hill patří mezi ty, které dosáhly kultovního statutu. Zejména díky dokonalému příběhu, atmosféře a tomu uzpůsobené grafice i hudbě. Silent Hill 4: The Room nebude výjimkou a nabídne vše výše uvedené. Skvělým příběhem počínaje a dokonalou grafikou konče. Hlavním hrdinou je ve čtvrtém díle Henry Townshend, který je uvězněn ve svém bytě prokletém strašlivým zlem. Jediné řešení jak se z bytu dostat je tajemný portál vedoucí do alternativního světa, kde Henry pomalu začne odhalovat strašlivou pravdu. V alternativním světě však Henryho kromě pravdy a cesty ven čeká i spousta tajemných NPC postav a nespočetné množství příšer a kreatur, kterým jde jenom o to jej zabít. O tom zda se Henry ubrání monstrům, zjistí pravdu a najde cestu ven už se však musíte postarat sami.

 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší