Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

Gothic II


http://www.downloadsglobe.com/utorrent/untitled.bmpZDEtorrentMinimum:

- Windows 98/2000/XP
- Pentium III 700 Mhz nebo vyšší (1.2Ghz pro 3D-karty bez hardwarové podpory T&L)
- 256 MB prázdné paměti (512 MB doporučeno pro Windows XP)
- Kompatibilní grafickou kartu s 32 MB strukturovanou pamětí s podporou DirectX 7
- 2.2 GB volného místa na harddisku
- Kompatibilní zvukovou kartou s podporou DirectX


Doporučeno:
- Windows 98/2000/XP
- Pentium III 1.2Ghz nebo vyšší
- 384 MB volné paměti
- Poslední generaci 64MB grafických karet kompatibilních s Direct3D s hardwarovou podporou T&L a 24 bitovou pamětí
- 2.2 GB volného místa na harddisku
- Kompatibilní zvukovou kartu s hardwarovou podporou DirectX 3d


Optimální:
- Windows 98/2000/XP
- CPU Pentium III 2Ghz nebo vyšší
- 512 MB volné paměti (DDR)
- Poslední generaci 64MB grafických karet kompatibilních s Direct3D s hardwarovou podporou T&L a 24 bitovou pamětí
- 2.2 GB volného místa na harddisku
- Kompatibilní zvukovou kartu s hardwarovou podporou DirectX 3d (EAX preferována)


Hra Gothic II. je pokračováním úspěšné hry Gothic od německého studia Piranha Bytes. Už delší dobu je na světě i datadisk (Gothic 2: The Night of the Raven) a kutí se i Gothic3. Gothic 2 je plnohodnotným pokračováním jeho předchůdce. Opět nabízí možnost přidat se do různých komunit, jiných než jsme mohli vidět v prvním díle. Když se na to ale podíváte pořádně, zjistíte, že je to vlastně hodně podobné. Stíny zde zastupuje domobrana, stráže pak paladinové, žoldáci zůstali stejní jako do minula, přibyla jim ovšem nová skupina drakobijci, jejíž vznik podpořil fakt o výskytu draků. Mágové vody zanikli úplně, vyskytuje se zde jen jeden člen, zatímco mágové ohně se dočkali plnoprávného rozšíření. Probíhá také již nám známý vyvoj: z domobrany se můžete stát paladinem, ze žoldáka se stane později drakobijec a za mága jste nejdřív novic. V Gothicu 2 přibyl celý nový svět - Khorinis. Příběh se tedy odehrává střídavě v Khorinidu a Hornickém údolí z jedničky. Ve dvojce se hodně věcí změnila. Je zde funkční alchymie, kovářství, runy nejsou volně na prodej, musíte si je umět vyrobit. Taky je změněn systém zvyšování umění boje se zbraněmi. Ten neprobíhá jednorázově jako v Gothicu (za 30 zk. bodů pokročilý, za dalších 40 zk. bodů mistr), ale postupně, jako u zvyšování síly, many atd. Až se dostanete na hranici 30% stanete se bojovníkem a na 60% budete mistr. Umění boje se zbraněmi můžete zvyšovat až do 100%. Autoři také snížili dostupnost amuletů a prstenů. Zatímco v jedničce je prodával "každý druhý" obchodník, ve dvojce tak snadno žádný nedostanete. Také byby eliminovány některé chyby, ale nějaké přece ještě jsou.

 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší