Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

Gothic III

http://www.downloadsglobe.com/utorrent/untitled.bmpZDEtorrent

Minimální konfigurace:
CPU 2 GHz, 1GB RAM, 128 MB grafická karta
Doporučená konfigurace: CPU 3 GHz, 1,5GB RAM, 256 MB grafická karta

Společnost JoWooD pokračuje v úspěšné spolupráci s německým vývojářským týmem Piranha Bytes, a jak již tušíte, dalším dílem je pokračování jedné z nejúspěšnějších RPG sérií. Gothic III je postaven na stejném konceptu jako předchozí díly, ale určitě se nejedn8 o stejnou hru. V předchozích hvou dílech se hlavnímu hrdinovi podařilo zachránit svůj rodný ostrov před silami zla a nyní nadešel čas, podívat se na hlavní kontinent. Ale nepůjde o dovolenou. Invazní síly orků si podrobily celé lidské království, a těch co se nestali jejich otroky je opravdu poskrovnu. Pár uprchlíků žije na nehostinném severu, pár dalších našlo útočiště ve vyprahlé jižní poušti a hrstka "partyzánů" zůstává v lesích centrální provincie. Autoři říkají, že v tomhle díle neexistuje jednoduchá dějová linie a všechno (osud lidstva) bude záležet jen na rozhodnutí hráče.

Ke stažení

Gothic 3 Demo 1104 MB
Gothic 3 - Patch V1.09 62 MB
Gothic 3 Trailer - vysoká kvalita 106 MB
Gothic 3 Trailer - nízká kvalita 14 MB

 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší