Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

Flight Simulator X

http://www.downloadsglobe.com/utorrent/untitled.bmpZDEtorrent
První verzi FS nám v roce 1978 na počítač Apple II představil Bruce Artwick. Od té doby se Microsoft Flight Simulator stal jednou z nejúspěšnějších počítačových her v historii, přičemž jeho skutečný potenciál jsme mohli všichni zažít především v roce 1988, kdy světlo světa spatřila verze Microsoft Flight Simulator 3.0 s velmi vylepšenou grafikou a celkově „propracovaným“ způsobem ovládání. Od té doby se hra stala velmi respektovanou značkou a to jak mezi skutečnými piloty, kteří simulátor srovnávali s realitou, tak především mezi běžnými počítačovými hráči. Nyní vychází jeho desáté pokračování s všeříkajícím názvem Microsoft Flight Simulator X (dále už jen FSX).

Graficky je nová verze FSX přesně tam, kde dnes musí být. A pokud máte opravdu velmi silný počítač (např. Intel Core 2 Duo 6600, Nvidia 7900 s 2 GB paměti), můžete si vychutnat neuvěřitelně propracované detaily jak terénu, tak samotných letadel. I v případě, že nevlastníte příliš výkonný počítač, nemusíte se obávat o plynulý chod. Využít se dá kvalitně navržené optimalizace grafických detailů a přizpůsobit tak simulátor jak počtu grafických detailů, tak optimální úrovni snímků za vteřinu.
Největší inovace FSX však spočívá v radikálně přepracovaném režimu síťové hry. Tedy létání po síti podporující nejen možnost sdílení pilotní kabiny ve dvou (tzv. funkce Share Aircraft), což je ideální pro simulovaný nácvik pilotáže letounu. Ale také možnost funkce řízení letového i letištního provozu na jakémkoli letišti s využitím reálného řídícího, který namísto pilota bude v simulaci zaujímat stanoviště řídícího (AFIS/TWR) na příslušném letišti. To vše s podporou přímé hlasové komunikace VOIP (Voice Over IP) a to jak přes protokol TCP/IP, tak také prostřednictvím LOBBY na internetu.

Oficiálně uváděné HW nároky zní: Windows XP SP2 nebo Vista, procesor 1 GHz, 256 MB RAM pro XP nebo 512 MB RAM pro Vista, 64 MB 3D karta DX9 kompatibilní, 14 GB místa na disku, DVD mechanika.


Název hry MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR X
Výrobce Microsoft Game Studios
Vydavatel Microsoft
Distributor ČR není
Lokalizace ne
Datum vydání říjen 2006
Multiplayer ano
Platformy PC

 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší