Herní svět

TISK

Statistika

Kalendář

Dostupnost

Měření dostupnosti z webu webber.cz

Zajímavé odkazy

The crims-

The Crims se odehrávají v CrimCity - metropole pro gangstry, lumpy a kriminálníky. Máš omezený čas na to, aby sis udělal tolik respektu, kolik budeš moct. Ten, kdo bude mít na konci hry nejvíc respektu, vyhraje!

 

 

 

  
  

Gladiatus.cz
Pokud nemáš strach z divočiny, pokud dokážeš hrdě vstoupit do arény a porazit každého, kdo tě vyzve - pak neváhej a vstup do nelítostného světa Gladiatu!
Hrát
 

Travian.cz

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.http://travian.cz/img/cz/s/s7.gif

FIFA 07

http://www.downloadsglobe.com/utorrent/untitled.bmpNENí  torrent

Každý podzim nesmí chybět v nabídkách herních obchodů nový ročník fotbalu FIFA. Letos jde z dílen EA Sports již o druhý titul tohoto druhu, jelikož v létě se konalo Mistrovství světa ve fotbale. Již nějaký čas je možné u EA Sports pozorovat změnu strategie ve vývoji sportovních sérií. Tradiční hala-bala překopání hry od A do Z se neosvědčilo, takže se konečně po letech přistoupilo k postupnému vylepšování stávající hry, přidávání nových nápadů, herních možností, prostě pilování toho, co tu bylo minule.

Přesně v tomto duchu se nese i FIFA 07 a to nelze než pochválit. Odklon od původní koncepce a nástup cesty zdokonalování se dá spojit se vstupem Konami a jejich Pro Evolution Socceru na PC platformu a vycítění silné konkurence. S tím souvisí i převzetí řady hratelnostních i neherních prvků právě od Konami, ovládáním počínaje, přes volby strategií přímo za hry a grafickými šikovnostmi jako třeba dovednostní hexagon konče.

Minimum: Procesor 1,3 GHz, 256 MB RAM, 64 MB Graf. karta
Optimum: Procesor 2 GHz, 512 MB RAM, 128 MB Graf. karta
Multiplayer: Ano

Výrobce/distributor: EA Canada / EA Sports
Distributor v ČR: EA Czech
Oficiální stránka: Homepage
Datum vydání: svět: září 2006 / ČR: říjen 2006

 

Firefox: Bezpečnější, rychlejší, lepší